про компанію
mansana
(044)592-69-05
Печерська - мапа проїзду
(044)331-38-78
Осокорки - мапа проїзду
/
/
/
Сонячний Берег

Тури в Сонячний Берег із Києва, відпочинок в Сонячний Берег

Сонячний берег знаходиться в південній частині болгарського Чорноморського узбережжя, в 30 км на північ від міста Бургаса і 90 км від Варни. Розташований в красивій затоці формою півкола. Ця затока відкритий на схід, що зумовлює рідкісне і сприятливе поєднання гірського масиву і морського берега. У північній частині курорт замикають піднесення гірського масиву Стара Планіна. У його південній частині знаходиться розташований на півострові древнє місто Несебр - архітектурний та історичний пам'ятник болгарської і світової культури.

Пляжі тягнуться на відстань 16 кілометрів, ширина - від 40 до 100м. і мають дрібний золотаво-жовтий пісок. Природні піщані дюни знаходяться в південній частині курорту. Серед них виростає 16 видів рідкісних рослин.

Морський бриз робить ніч прохолодною, а дні - приємними. Тут середземноморський клімат. Чиста вода і пологе піщане дно, спокійне море без припливів і відливів, красива паркова середа, свіже повітря, вплив гірських масивів, морський бриз, який робить дні приємними, а ночі прохолодними середня температура влітку, +25 - 28° С, температура води + 26° С.

Сонячний Берег удостоєний авторитетного міжнародного відміткою "Синій Прапор" за доведені екологічні переваги Чорноморського узбережжя Болгарії.

За останні 2 роки інфраструктура на курорті змінилась. Розвинута торговельна мережа - магазини, базари художньої та ремісничої продукції. Побудовано багато нових готелів, аквапарк, ресторанів, барів. Ресторани, з живою музикою і танцями зроблять Ваш відпочинок різноманітним і веселим, а ціни приємно здивують. Будь-який розважальний заклад курорту запропонує приємні миті і гарний настрій. Найкращим завершенням вечора, повного емоцій, буде нічна прогулянка вздовж берега моря.

Сонячний берег пропонує: медичні, профілактичні тавідновлювальні центри.

Курорт дуже хороший для сімейного туризму, тому надає повну гаму послуг і пропонує чудові умови для дитячого відпочинку - дитячі майданчики, басейни, куточки для ігор і розваг, літній театр, кінотеатр під відкритим небом.Для любителів водних видів спорту тут створені відмінні умови для заняття та вдосконалення спортивної хобі.

Яхт-клуб і розташовані на протязі всієї пляжної смуги бази водних видів спорту пропонують: навчання вітрильного спорту; віндсерфінг, водні лижі; прогулянки на швидкохідних катерах; польоти на парашуті.

Добре обладнані тенісні корти, теніс школи. Є кінна база і училище верхової їзди. Ті, хто віддають перевагу різноманітності, можуть чергувати заняття водними видами спорту з боулінгом і міні-гольфом, з пляжним волейболом і стрільбою з лука. Для всіх буде цікавим переживанням прогулятися на велосипеді або велорикші.

Прекрасні умови для відпочинку і розваг і привабливі ціни створили "Сонячному берегу" стійку репутацію курорту, найбільш відповідного для молодіжного відпочинку і сімейного відпочинку з дітьми.
 

Тури і відпочинок в Сонячний Берег в 2020 г.

Відпочинок на Черном море Сонячного Берегу
Continental, 3* BB авіа июнь 8 дн. 230€  
Kotva, 3* семейный отель BB авіа июнь 8 дн. 280€  
Fiesta Beach, 4* AI авіа июнь 8 дн. 350€  
Tiara Beach, 4* AI авіа июнь 8 дн. 480€  
Barcelo Royal Beach, 5* HB авіа июнь 8 дн. 500€  
Riu Helios, 4* AI авіа июнь 8 дн. 500€  
Riu Palace Sunny Beach, 5* AI авіа июнь 8 дн. 610€  
Всі пропозиції відпочинку на морі Ціни із Києва / України на 1 особу
Таня
Хочете відпочити?
подзвоніть
(+38 044) 331-38-78
(+38 067) 488-05-25
(+38 050) 383-28-23
напишіть
tmmansana.com
Mansana.UA
 
Всі тури та відпочинок »

надішліть нам ЗАПИТ